oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice

Knurów, Szczygłowice
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1698

FUNKCJONALNE 3 POKOJE Z BALKONEM, KNURÓW – SZCZYGŁOWICE, 53,50 m², uL. KILIŃSKIEGO Na sprzedaż mieszkanie, które daje dokładnie to, czego większość kupujących szuka najbardziej — wygodny układ pomieszczeń, oddzielne pokoje i przestrzeń, którą można ...

Powierzchnia
56,40 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 230,50 zł
cena 295 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, 1000-lecie Państwa Polskiego

Knurów, 1000-lecie Państwa Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1697

OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Knurów – ul. Kazimierza Wielkiego, 38 m², 2 niezależne pokoje, balkon, 4 piętro,  piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 4 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Kazimierza Wielkiego w Knurowie. Mieszkanie ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 789,47 zł
cena 220 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Knurów, Krywałd

Knurów, Krywałd
działka na sprzedaż

OPT-GS-1696

WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ - KNURÓW, UL. BOJOWA Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w doskonałej  lokalizacji w Knurowie przy ulicy Bojowej. Numer działki ; 920/151 To idealna propozycja dla osób marzących o budowie nowoczesnego domu ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
212,50 zł
cena 255 000
działka na sprzedaż - Knurów, Krywałd
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1695

MIESZKANIE PO REMONCIE - GOTOWE DO ZAMIESZKANIA! CZERWIONKA-LESZCZYNY , UL.3 MAJA/ 4 PIĘTRO! Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu - bez remontów, kurzu i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!!! - 2 ustawne pokoje  - mieszkanie ...

Powierzchnia
45,87 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 559,19 zł
cena 255 000
mieszkanie na sprzedaż - Czerwionka-Leszczyny
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zwierzyniec, Żurawnica

Zwierzyniec, Żurawnica
działka na sprzedaż

OPT-GS-1694

ŻURAWNICA, GM. ZWIERZYNIEC – WYJĄTKOWY KOMPLEKS DZIAŁEK ROLNYCH I LEŚNYCH Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju, przestrzeni i wolności. Takie właśnie są działki położone w malowniczej miejscowości Żurawnica, w gminie Zwierzyniec, na terenie ...

Powierzchnia
1 370,00 m2
Cena za m2
5,00 zł
cena 6 850
działka na sprzedaż - Zwierzyniec, Żurawnica
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Zwierzyniec, Żurawnica

Zwierzyniec, Żurawnica
dom na sprzedaż

OPT-DS-1693

DOM Z DUSZĄ  - murowany dom z klimatem + możliwość zakupu ponad 4,2508 ha gruntów rolnych i lasu, Żurawnica, gm. Zwierzyniec , woj. lubelskie. Są nieruchomości, które od pierwszego spojrzenia wywołują emocje. Takie, do których chce się wracać. Gdzie czas ...

Powierzchnia
50,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
334 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 100,00 zł
cena 255 000
dom na sprzedaż - Zwierzyniec, Żurawnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem