oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Centrum

Zabrze, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1688

WYJĄTKOWE MIESZKANIE W MYM CENTRUM SERCU MIASTA - GOTOWE DO WPROWADZENIA Na sprzedaż 2-pokojowe komfortowe , w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 42 m2. Zlokalizowane w ścisłym centrum Zabrza przy ulicy 3 Maja - jednej z głównych i najlepiej skomunikowanych ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 833,33 zł
cena 245 000
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Wojska Polskiego

Knurów, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1687

MEGA OBNIŻKA 330 000!!! WYJĄTKOWE MIESZKANIE W SERCU KNUROWA - UL. DYWIZJONU 303  Są miejsca, obok których po prostu nie da się przejść obojętnie. To mieszkanie zdecydowanie do nich należy! Na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie na parterze ...

Powierzchnia
48,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 804,12 zł
cena 330 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Wojska Polskiego
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice

Knurów, Szczygłowice
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1686

OFERTA ZAREZERWOWANA !!! Kawalerka na parterze – Knurów os. Szczygłowice Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,7 m², położona na parterze w niskim bloku w Knurowie – os. Szczygłowice, ul. Aleja Piastów. Mieszkanie idealne do zamieszkania lub ...

Powierzchnia
30,70 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 700,33 zł
cena 175 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Czerwionka-Leszczyny (gw), Książenice

Czerwionka-Leszczyny (gw), Książenice
dom na sprzedaż

OPT-DS-1685

Ta nieruchomość to propozycja dla osób, które poszukują czegoś więcej niż standardowego domu.  Przestronny budynek o powierzchni około 135 m² użytkowej (ok. 300 m² całkowitej) położony na działce 999 m² zapewnia komfort życia oraz ogromne możliwości aranżacyjne. Już ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
999 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 833,33 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Czerwionka-Leszczyny (gw), Książenice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Czerwionka-Leszczyny (gw), Palowice

Czerwionka-Leszczyny (gw), Palowice
działka na sprzedaż

OPT-GS-1684

WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANO -ROLNA W PALOWICACH - CISZA, NATURA  I WIDOK NA STADNINĘ KONNĄ Na sprzedaż oferujemy niezwykle  malowniczo położoną działkę o numerze 219/44, zlokalizowaną w miejscowości Palowice , w gminie Czerwionka Leszczyny. Najważniejsze informacje: - ...

Powierzchnia
2 655,00 m2
Cena za m2
154,43 zł
cena 410 000
działka na sprzedaż - Czerwionka-Leszczyny (gw), Palowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Czerwionka-Leszczyny (gw), Szczejkowice

Czerwionka-Leszczyny (gw), Szczejkowice
działka na sprzedaż

OPT-GS-1683

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Szczejkowice, w gminie Czerwionka Leszczyny, powiat rybnicki. Nieruchomość o numerze 1236/52 zlokalizowana jest przy ulicy Okrężnej - w spokojnej , zielonej okolicy, idealnej dla osób szukających ...

Powierzchnia
1 079,00 m2
Cena za m2
315,11 zł
cena 340 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem