oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gierałtowice

Gierałtowice
działka na sprzedaż

OPT-GS-1602

WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK W GIERAŁTOWICACH – UL. ZGRZEBNIOKA Spełnij marzenie o własnym domu w doskonałej lokalizacji! Oferujemy 5 atrakcyjnych działek budowlanych w spokojnej i zielonej części Gierałtowic, przy ul. Zgrzebnioka. To idealne ...

Powierzchnia
1 092,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 273 000
działka na sprzedaż - Gierałtowice

Rybnik
działka na sprzedaż

OPT-GS-1596

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1072 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy Rybnika – Kamienia. Szczegóły oferty: Powierzchnia działki: 1072 m² Wymiary: szerokość ok. 19 m, długość ok. 56 m Dodatkowa powierzchnia: wyznaczona ...

Powierzchnia
1 461,00 m2
Cena za m2
136,89 zł
cena 200 000
działka na sprzedaż - Rybnik
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sośnicowice (gw), Trachy

Sośnicowice (gw), Trachy
dom na sprzedaż

OPT-DS-1567

MEGA OBNIŻKA!! AŻ O 105 TYS W DÓŁ!!!! OFERTA DLA CIEBIE !!!!! Na sprzedaż dom - Trachy, ulica Nowowiejska, nieruchomość wymaga remontu. Szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu lasu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!  Podstawowe parametry: -dom piętrowy ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
990 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 500,00 zł
cena 495 000
dom na sprzedaż - Sośnicowice (gw), Trachy
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Knurów, Wojska Polskiego

Knurów, Wojska Polskiego
mieszkanie na wynajem

OPT-MW-1552

Mam do zaoferowania na wynajem mieszkanie przy ul. Witosa –  mieszczące się na parterze. Mieszkanie o powierzchni ok 48 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią oraz wyjściem na taras , sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
45,83 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Knurów, Wojska Polskiego
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gliwice

Gliwice
dom na sprzedaż

OPT-DS-1551

MEGA OBNIŻKA CENOWA !!!! Szukasz świetnie skomunikowanego domu? A jednocześnie cenisz sobie ciszę, spokój i przestrzeń oraz dużo zieleni? Ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie!!! Mam do zaoferowania dom wolnostojący zlokalizowany w GLIWICACH przy ulicy Wójtowskiej, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 095 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 900,00 zł
cena 1 290 000
dom na sprzedaż - Gliwice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice

Knurów, Szczygłowice
działka na sprzedaż

OPT-GS-1549

Na sprzedaż działka o powierzchni 1278 m2, nr 449/30 położona w Szczygłowicach,  przy ulicy Zwycięstwa w sąsiedztwie lasu. Stanowi wyjątkową okazję dla osób poszukujących miejsca do realizacji swoich marzeń o własnym domu. Niewątpliwym atutem działki jest szybki ...

Powierzchnia
1 278,00 m2
Cena za m2
156,49 zł
cena 200 000
działka na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem