oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Knurów, Krywałd

Knurów, Krywałd
dom na sprzedaż

OPT-DS-1643

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni wyremontowanego domu jednorodzinnego  o powierzchni 198m2, usytuowanego na dużej działce o powierzchni 2239m2 w malowniczej i spokojnej dzielnicy Krywałd w Knurowie. Atuty nieruchomości ...

Powierzchnia
198,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 239 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 545,45 zł
cena 900 000
dom na sprzedaż - Knurów, Krywałd
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gierałtowice

Gierałtowice
działka na sprzedaż

OPT-GS-1642

Oferujemy piękną , dobrze usytuowaną działkę o powierzchni 1000m2, położoną w prestiżowej lokalizacji - Gierałtowice, ul.KS. Roboty. Nieruchomość idealna pod budowę wymarzonego domu lub prowadzenie działalności gospodarczej. Wszystkie media w granicy działki , wygodny ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
450,00 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Gierałtowice
sprzedane
dom na sprzedaż - Czerwionka-Leszczyny, Czuchów

Czerwionka-Leszczyny, Czuchów
dom na sprzedaż

OPT-DS-1636

OFERTA ZAREZERWOWANA !!! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego z dużą działką i niezwykle atrakcyjną lokalizacją – tuż przy lesie, przy ul. Szewczyka w Czerwionce-Leszczynach. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy, ...

Powierzchnia
107,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 241 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 859,81 zł
cena 520 000
dom na sprzedaż - Czerwionka-Leszczyny, Czuchów
rezerwacja
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Wojska Polskiego

Knurów, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1635

MEGA OBNIŻKA!!! 10 000 w dół!!!!! Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum Knurowa, przy ul. Lotników 12 – jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. W promieniu kilkuset metrów znajdują się: sklepy, markety, apteki, punkty usługowe szkoły, ...

Powierzchnia
61,70 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 131,28 zł
cena 440 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Wojska Polskiego
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gliwice

Gliwice
dom na sprzedaż

OPT-DS-1551

MEGA OBNIŻKA CENOWA !!!! Szukasz świetnie skomunikowanego domu? A jednocześnie cenisz sobie ciszę, spokój i przestrzeń oraz dużo zieleni? Ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie!!! Mam do zaoferowania dom wolnostojący zlokalizowany w GLIWICACH przy ulicy Wójtowskiej, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 095 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 900,00 zł
cena 1 290 000
dom na sprzedaż - Gliwice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice

Knurów, Szczygłowice
działka na sprzedaż

OPT-GS-1549

Na sprzedaż działka o powierzchni 1278 m2, nr 449/30 położona w Szczygłowicach,  przy ulicy Zwycięstwa w sąsiedztwie lasu. Stanowi wyjątkową okazję dla osób poszukujących miejsca do realizacji swoich marzeń o własnym domu. Niewątpliwym atutem działki jest szybki ...

Powierzchnia
1 278,00 m2
Cena za m2
156,49 zł
cena 200 000
działka na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice
25