oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zwierzyniec, Żurawnica

Zwierzyniec, Żurawnica
działka na sprzedaż

OPT-GS-1694

ŻURAWNICA, GM. ZWIERZYNIEC – WYJĄTKOWY KOMPLEKS DZIAŁEK ROLNYCH I LEŚNYCH Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju, przestrzeni i wolności. Takie właśnie są działki położone w malowniczej miejscowości Żurawnica, w gminie Zwierzyniec, na terenie ...

Powierzchnia
1 370,00 m2
Cena za m2
5,00 zł
cena 6 850
działka na sprzedaż - Zwierzyniec, Żurawnica
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Zwierzyniec, Żurawnica

Zwierzyniec, Żurawnica
dom na sprzedaż

OPT-DS-1693

DOM Z DUSZĄ  - murowany dom z klimatem + możliwość zakupu ponad 4,2508 ha gruntów rolnych i lasu, Żurawnica, gm. Zwierzyniec , woj. lubelskie. Są nieruchomości, które od pierwszego spojrzenia wywołują emocje. Takie, do których chce się wracać. Gdzie czas ...

Powierzchnia
50,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
334 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 100,00 zł
cena 255 000
dom na sprzedaż - Zwierzyniec, Żurawnica
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż -

dom na sprzedaż

OPT-DS-1692

Klimatyczny dom w sercu szwedzkiej natury, Lessebo, 120 m², działka ok. 2000 m² Wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Lessebo w południowej Szwecji. Dom zachwyca spokojnym otoczeniem, skandynawskim charakterem oraz dużą przestrzenią zapewniającą ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 208,33 zł
cena 265 000
dom na sprzedaż -
oferta na wyłączność
dom na wynajem - Gierałtowice

Gierałtowice
dom na wynajem

OPT-DW-1691

PARTER DOMU NA WYNAJEM – GIERAŁTOWICE, UL. CHUDOWSKA, 3 POKOJE | GARAŻ | OGRÓD | SPOKOJNA OKOLICA Do wynajęcia przestronny parter domu położonego w spokojnej i zielonej części Gierałtowic przy ul. Chudowskiej. To idealna propozycja dla osób, które cenią komfort, ...

Powierzchnia
90,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 3 000
dom na wynajem - Gierałtowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice

Knurów, Szczygłowice
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1690

  3 POKOJE | 51,17 m² | PARTER | KNURÓW – SZCZYGŁOWICE, UL. PARKOWA GOTOWY DO ZAMIESZKANIA | STANDARD PREMIUM | 420 000 ZŁ Są mieszkania, które po prostu się ogląda… i są takie, do których wchodzi się i od razu czuje, że to „to”. Na sprzedaż wyjątkowy apartament ...

Powierzchnia
52,17 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 050,60 zł
cena 420 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice
oferta na wyłączność
obiekt na wynajem - Knurów, Centrum

Knurów, Centrum
obiekt na wynajem

OPT-BW-1689

Idealne miejsce dla kierowcy, majsterkowicza lub pasjonata motoryzacji! Szukasz bezpiecznego miejsca dla swojego auta albo przestrzeni, w której bez problemu wykonasz drobne naprawy czy serwis? Ta oferta to coś więcej niż zwykły garaż! Do wynajęcia murowany garaż ...

Powierzchnia
16,00 m2
Cena za m2
21,88 zł
cena 350
obiekt na wynajem - Knurów, Centrum
37
ofert
Mariola Fil

Agent Nieruchomości

biuro@mfoptima.pl

600 399 408