oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Knurów, Centrum

Knurów, Centrum
dom na sprzedaż

OPT-DS-1662

ATRAKCYJNA CENA !!! KNURÓW – DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ 915 m² | 141,60 m² | GARAŻ Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Knurowa. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności oraz domu ...

Powierzchnia
141,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
915 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 402,54 zł
cena 765 000
dom na sprzedaż - Knurów, Centrum
oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Knurów, Centrum

Knurów, Centrum
obiekt na sprzedaż

OPT-BS-1658

GARAŻ Z KANAŁEM – MUROWANY, WŁASNOŚCIOWY – KNURÓW, UL. TARGOWA, Na sprzedaż oferujemy garaż własnościowy w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w doskonałym punkcie Knurowa – przy ul. Targowej. To idealna propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów poszukujących ...

Powierzchnia
16,00 m2
Cena za m2
4 375,00 zł
cena 70 000
obiekt na sprzedaż - Knurów, Centrum
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Zabrze, Centrum

Zabrze, Centrum
mieszkanie na wynajem

OPT-MW-1656

Do wynajęcia przestronna i ustawna kawalerka o powierzchni 34,30 m², położona na I piętrze budynku przy ul. Mehoffera  w Zabrzu. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, jasny, umeblowany i gotowy do wprowadzenia. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ...

Powierzchnia
34,30 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
35,57 zł
cena 1 220
mieszkanie na wynajem - Zabrze, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Zabrze, Centrum

Zabrze, Centrum
mieszkanie na wynajem

OPT-MW-1655

OFERTA WYNAJMU – KAWALERKA  ZABRZE, UL. MEHOFFERA  I PIĘTRO Do wynajęcia umeblowana kawalerka położona na I piętrze w zadbanym budynku w Zabrzu przy ul. Mehoffera. Lokal jest wolny od zaraz i gotowy do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego pokoju ...

Powierzchnia
34,20 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
32,89 zł
cena 1 125
mieszkanie na wynajem - Zabrze, Centrum
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pilchowice, Stanica

Pilchowice, Stanica
działka na sprzedaż

OPT-GS-1652

Działki idealne pod zabudowę bliźniaczą – pełna zgodność z MPZP Na sprzedaż oferujemy 4 działki budowlane wydzielone zgodnie z zatwierdzonym podziałem (Decyzja Wójta nr 28/25 z dnia 24.06.2025 r.): Działki budowlane (bliźniacze): 807/16 – 0,0614 ha (614 ...

Powierzchnia
613,00 m2
Cena za m2
260,00 zł
cena 159 380
działka na sprzedaż - Pilchowice, Stanica
oferta na wyłączność
działka na wynajem - Pilchowice, Wilcza

Pilchowice, Wilcza
działka na wynajem

OPT-GW-1641

Do wynajęcia atrakcyjna nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 1147 m², położona w miejscowości Wilcza przy ul. Rybnickiej, obejmująca: Magazyn z toaletą – 3,9 × 4,3 m (ok. 16,8 m²) Sklep / lokal handlowy – 7,5 × 5,5 m (ok. 41,3 m²) Plac wybrukowany – 15,8 ...

Powierzchnia
1 147,00 m2
Cena za m2
2,62 zł
cena 3 000
działka na wynajem - Pilchowice, Wilcza
37
ofert
Mariola Fil

Agent Nieruchomości

biuro@mfoptima.pl

600 399 408