oferta na wyłączność
działka na wynajem - Pilchowice, Wilcza

Pilchowice, Wilcza
działka na wynajem

OPT-GW-1641

Do wynajęcia atrakcyjna nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 1147 m², położona w miejscowości Wilcza przy ul. Rybnickiej, obejmująca: Magazyn z toaletą – 3,9 × 4,3 m (ok. 16,8 m²) Sklep / lokal handlowy – 7,5 × 5,5 m (ok. 41,3 m²) Plac wybrukowany – 15,8 ...

Powierzchnia
1 147,00 m2
Cena za m2
2,62 zł
cena 3 000
działka na wynajem - Pilchowice, Wilcza
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pilchowice, Stanica

Pilchowice, Stanica
działka na sprzedaż

OPT-GS-1623

Na sprzedaż działka budowlana – Stanica, ul. Wielopolska Oferta dotyczy działki budowlanej niezabudowanej o powierzchni 1422 m² (nr ewid. 179), położonej w Stanicy przy ul. Wielopolskiej. Działka posiada dostęp do drogi publicznej przez ustanowioną służebność przejazdu ...

Powierzchnia
1 422,00 m2
Cena za m2
225,04 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Pilchowice, Stanica
rezerwacja
dom na sprzedaż - Pilchowice, Stanica

Pilchowice, Stanica
dom na sprzedaż

OPT-DS-1622

OFERTA ZAREZERWOWANA !!!! DOM W CENIE MIESZKANIA !!!! TYLKO 370 TYS. ZŁ!!! Na sprzedaż dom  – Stanica, ul. Wielopolska Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu, zlokalizowany w miejscowości Stanica przy ul. Wielopolska (działka nr 180). Budynek posadowiony jest ...

Powierzchnia
90,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
690 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 111,11 zł
cena 370 000
dom na sprzedaż - Pilchowice, Stanica
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
mieszkanie na wynajem

OPT-MW-1612

Oferta najmu mieszkania – Gliwice, ul. Łokietka 11 Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,06 m², zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym budynku w Gliwicach przy ul. Łokietka 11. Lokal wolny od zaraz. Oferta kierowana do osób poszukujących ...

Powierzchnia
49,06 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
36,69 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Centrum

Gliwice, Bojków
działka na sprzedaż

OPT-GS-1605

UNIKATOWA DZIAŁKA W GLIWICACH – 1500 m² -  BOJKÓW WSCHÓD  Idealna pod dom! Świetna inwestycja! Blisko Gliwic i autostrady A1/A4! Teren dla wymagających! Jeśli szukasz miejsca na swój wymarzony dom lub inwestycję – ta działka spełni wszystkie Twoje oczekiwania! ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
326,67 zł
cena 490 000
działka na sprzedaż - Gliwice, Bojków
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gierałtowice

Gierałtowice
działka na sprzedaż

OPT-GS-1602

WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK W GIERAŁTOWICACH – UL. ZGRZEBNIOKA Spełnij marzenie o własnym domu w doskonałej lokalizacji! Oferujemy 5 atrakcyjnych działek budowlanych w spokojnej i zielonej części Gierałtowic, przy ul. Zgrzebnioka. To idealne ...

Powierzchnia
1 092,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 273 000
działka na sprzedaż - Gierałtowice
38
ofert
Mariola Fil

Agent Nieruchomości

biuro@mfoptima.pl

600 399 408