oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice

Knurów, Szczygłowice
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1698

FUNKCJONALNE 3 POKOJE Z BALKONEM, KNURÓW – SZCZYGŁOWICE, 53,50 m², uL. KILIŃSKIEGO Na sprzedaż mieszkanie, które daje dokładnie to, czego większość kupujących szuka najbardziej — wygodny układ pomieszczeń, oddzielne pokoje i przestrzeń, którą można ...

Powierzchnia
56,40 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 230,50 zł
cena 295 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, 1000-lecie Państwa Polskiego

Knurów, 1000-lecie Państwa Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1697

OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Knurów – ul. Kazimierza Wielkiego, 38 m², 2 niezależne pokoje, balkon, 4 piętro,  piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 4 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Kazimierza Wielkiego w Knurowie. Mieszkanie ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 789,47 zł
cena 220 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zwierzyniec, Żurawnica

Zwierzyniec, Żurawnica
działka na sprzedaż

OPT-GS-1694

ŻURAWNICA, GM. ZWIERZYNIEC – WYJĄTKOWY KOMPLEKS DZIAŁEK ROLNYCH I LEŚNYCH Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju, przestrzeni i wolności. Takie właśnie są działki położone w malowniczej miejscowości Żurawnica, w gminie Zwierzyniec, na terenie ...

Powierzchnia
1 370,00 m2
Cena za m2
5,00 zł
cena 6 850
działka na sprzedaż - Zwierzyniec, Żurawnica
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Zwierzyniec, Żurawnica

Zwierzyniec, Żurawnica
dom na sprzedaż

OPT-DS-1693

DOM Z DUSZĄ  - murowany dom z klimatem + możliwość zakupu ponad 4,2508 ha gruntów rolnych i lasu, Żurawnica, gm. Zwierzyniec , woj. lubelskie. Są nieruchomości, które od pierwszego spojrzenia wywołują emocje. Takie, do których chce się wracać. Gdzie czas ...

Powierzchnia
50,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
334 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 100,00 zł
cena 255 000
dom na sprzedaż - Zwierzyniec, Żurawnica
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż -

dom na sprzedaż

OPT-DS-1692

Klimatyczny dom w sercu szwedzkiej natury, Lessebo, 120 m², działka ok. 2000 m² Wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Lessebo w południowej Szwecji. Dom zachwyca spokojnym otoczeniem, skandynawskim charakterem oraz dużą przestrzenią zapewniającą ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 208,33 zł
cena 265 000
dom na sprzedaż -
oferta na wyłączność
dom na wynajem - Gierałtowice

Gierałtowice
dom na wynajem

OPT-DW-1691

PARTER DOMU NA WYNAJEM – GIERAŁTOWICE, UL. CHUDOWSKA, 3 POKOJE, GARAŻ,  OGRÓD, SPOKOJNA OKOLICA Do wynajęcia przestronny parter domu położonego w spokojnej i zielonej części Gierałtowic przy ul. Chudowskiej. To idealna propozycja dla osób, które cenią komfort, prywatność ...

Powierzchnia
90,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 3 000
dom na wynajem - Gierałtowice
38
ofert
Mariola Fil

Agent Nieruchomości

biuro@mfoptima.pl

600 399 408