oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Knurów

Knurów
dom na sprzedaż

OPT-DS-1651

10 000 W DÓŁ ! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący typu stodoła z antresolą, zlokalizowany w spokojnej częśći Knurowa, przy ul. Astrów. Budynek został wybudowany w 2023r przez MultiComfort- cenioną firmę specjalizującą  się w prefabrykowanych ...

Powierzchnia
131,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
782 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 992,37 zł
cena 785 000
dom na sprzedaż - Knurów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Knurów, Krywałd

Knurów, Krywałd
dom na sprzedaż

OPT-DS-1643

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni wyremontowanego domu jednorodzinnego  o powierzchni 198m2, usytuowanego na dużej działce o powierzchni 2239m2 w malowniczej i spokojnej dzielnicy Krywałd w Knurowie. Atuty nieruchomości ...

Powierzchnia
198,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 239 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 545,45 zł
cena 900 000
dom na sprzedaż - Knurów, Krywałd
sprzedane
dom na sprzedaż - Czerwionka-Leszczyny, Czuchów

Czerwionka-Leszczyny, Czuchów
dom na sprzedaż

OPT-DS-1636

OFERTA ZAREZERWOWANA !!! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego z dużą działką i niezwykle atrakcyjną lokalizacją – tuż przy lesie, przy ul. Szewczyka w Czerwionce-Leszczynach. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy, ...

Powierzchnia
107,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 241 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 859,81 zł
cena 520 000
dom na sprzedaż - Czerwionka-Leszczyny, Czuchów
rezerwacja
dom na sprzedaż - Pilchowice, Stanica

Pilchowice, Stanica
dom na sprzedaż

OPT-DS-1622

OFERTA ZAREZERWOWANA !!!! DOM W CENIE MIESZKANIA !!!! TYLKO 370 TYS. ZŁ!!! Na sprzedaż dom  – Stanica, ul. Wielopolska Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu, zlokalizowany w miejscowości Stanica przy ul. Wielopolska (działka nr 180). Budynek posadowiony jest ...

Powierzchnia
90,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
690 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 111,11 zł
cena 370 000
dom na sprzedaż - Pilchowice, Stanica
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sośnicowice (gw), Trachy

Sośnicowice (gw), Trachy
dom na sprzedaż

OPT-DS-1567

MEGA OBNIŻKA!! AŻ O 105 TYS W DÓŁ!!!! OFERTA DLA CIEBIE !!!!! Na sprzedaż dom - Trachy, ulica Nowowiejska, nieruchomość wymaga remontu. Szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu lasu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!  Podstawowe parametry: -dom piętrowy ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
990 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 500,00 zł
cena 495 000
dom na sprzedaż - Sośnicowice (gw), Trachy
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gliwice

Gliwice
dom na sprzedaż

OPT-DS-1551

MEGA OBNIŻKA CENOWA !!!! Szukasz świetnie skomunikowanego domu? A jednocześnie cenisz sobie ciszę, spokój i przestrzeń oraz dużo zieleni? Ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie!!! Mam do zaoferowania dom wolnostojący zlokalizowany w GLIWICACH przy ulicy Wójtowskiej, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 095 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 900,00 zł
cena 1 290 000
dom na sprzedaż - Gliwice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem