Domy na sprzedaż z naszej oferty to nieruchomości o różnorodnym charakterze, metrażu i stanie. Pośredniczymy w sprzedaży nieruchomości w Knurowie, Gliwicach i Zabrzu oraz innych okolicznych miejscowościach, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby wielu Klientów i zaprezentować szeroki asortyment.
Wśród ofert naszego biura znajdują się domy szeregowe i wolnostojące. To zarówno tanie domy, najczęściej do remontu, jak i luksusowe posiadłości o wysokim standardzie. Położone na uboczu, z dala od zgiełku miasta, jak i w pobliżu nowoczesnej infrastruktury. Zapraszamy do naszego biura i kontaktu z Agentami. Chętnie pomożemy każdemu Klientowi znaleźć dom jego marzeń. W naszej ofercie znajdują się również atrakcyjne działki budowlane dla osób, którym marzy się własna inwestycja.

oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Zwierzyniec, Żurawnica

Zwierzyniec, Żurawnica
dom na sprzedaż

OPT-DS-1693

DOM Z DUSZĄ  - murowany dom z klimatem + możliwość zakupu ponad 4,2508 ha gruntów rolnych i lasu, Żurawnica, gm. Zwierzyniec , woj. lubelskie. Są nieruchomości, które od pierwszego spojrzenia wywołują emocje. Takie, do których chce się wracać. Gdzie czas ...

Powierzchnia
50,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
334 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 100,00 zł
cena 255 000
dom na sprzedaż - Zwierzyniec, Żurawnica
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż -

dom na sprzedaż

OPT-DS-1692

Klimatyczny dom w sercu szwedzkiej natury, Lessebo, 120 m², działka ok. 2000 m² Wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Lessebo w południowej Szwecji. Dom zachwyca spokojnym otoczeniem, skandynawskim charakterem oraz dużą przestrzenią zapewniającą ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 208,33 zł
cena 265 000
dom na sprzedaż -
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Czerwionka-Leszczyny (gw), Książenice

Czerwionka-Leszczyny (gw), Książenice
dom na sprzedaż

OPT-DS-1685

Ta nieruchomość to propozycja dla osób, które poszukują czegoś więcej niż standardowego domu.  Przestronny budynek o powierzchni około 135 m² użytkowej (ok. 300 m² całkowitej) położony na działce 999 m² zapewnia komfort życia oraz ogromne możliwości aranżacyjne. Już ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
999 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 833,33 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Czerwionka-Leszczyny (gw), Książenice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Rudziniec

Rudziniec
dom na sprzedaż

OPT-DS-1671

 Prezentuje dom idealny dla rodziny, która szuka przestrzeni, solidnej konstrukcji i spokojnej lokalizacji. To nie jest dom z „kartonu” – to klasyczna, trwała technologia budowy, pełne podpiwniczenie i funkcjonalny układ pomieszczeń.  Najważniejsze parametry:  161 ...

Powierzchnia
274,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
539 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 379,56 zł
cena 1 200 000
dom na sprzedaż - Rudziniec
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Knurów, Centrum

Knurów, Centrum
dom na sprzedaż

OPT-DS-1662

ATRAKCYJNA CENA !!! KNURÓW – DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ 915 m² | 141,60 m² | GARAŻ Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Knurowa. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności oraz domu ...

Powierzchnia
141,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
915 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 402,54 zł
cena 765 000
dom na sprzedaż - Knurów, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Knurów

Knurów
dom na sprzedaż

OPT-DS-1651

10 000 W DÓŁ ! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący typu stodoła z antresolą, zlokalizowany w spokojnej częśći Knurowa, przy ul. Astrów. Budynek został wybudowany w 2023r przez MultiComfort- cenioną firmę specjalizującą  się w prefabrykowanych ...

Powierzchnia
131,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
782 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 992,37 zł
cena 785 000
dom na sprzedaż - Knurów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem