Działki (17 ofert)
Zwierzyniec,
Żurawnica
działka na sprzedaż
ŻURAWNICA, GM. ZWIERZYNIEC – WYJĄTKOWY KOMPLEKS DZIAŁEK ROLNYCH I LEŚNYCH Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju, przestrzeni i wolności. Takie właśnie są działki położone w malowniczej miejscowości Żurawnica, w gminie Zwierzyniec, na terenie ...
Czerwionka-Leszczyny (gw),
Palowice
działka na sprzedaż
WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANO -ROLNA W PALOWICACH - CISZA, NATURA I WIDOK NA STADNINĘ KONNĄ Na sprzedaż oferujemy niezwykle malowniczo położoną działkę o numerze 219/44, zlokalizowaną w miejscowości Palowice , w gminie Czerwionka Leszczyny. Najważniejsze informacje: - ...
Czerwionka-Leszczyny (gw),
Szczejkowice
działka na sprzedaż
Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Szczejkowice, w gminie Czerwionka Leszczyny, powiat rybnicki. Nieruchomość o numerze 1236/52 zlokalizowana jest przy ulicy Okrężnej - w spokojnej , zielonej okolicy, idealnej dla osób szukających ...
Knurów
działka na sprzedaż
MEGA OBNIŻKA 75 TYS ZŁ W DÓŁ!!! Jeśli szukasz bezpiecznej inwestycji w nieruchomości lub działki z potencjałem na przyszłość – ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Działka położona w Knurowie w rozwijającej się części miasta, to idealne połączenie rozsądnej ceny, ...
Gierałtowice
działka na sprzedaż
TEREN INWESTYCYJNY – GIERAŁTOWICE, UL. CHUDOWSKA 5 402 m² | sprzedaż całości | możliwość zakupu osobno Cena: 1 242 460 zł (230 zł/m²) OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 5 402 m², położony w Gierałtowicach (powiat gliwicki, ...
Pilchowice,
Wilcza
działka na sprzedaż
Oferujemy piękną , dobrze usytuowaną działkę o powierzchni 714m2, położoną przy ul.Grzonki, w miejscowości Wilcza. NR 1506/283 Typ: budowlana/inwestycyjna Położenie: spokojna okolica, sąsiedztwo zabudowy mieszkaniowej, w otoczeniu terenów zielonych oraz dróg lokalnych. Dojazd: ...