oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zwierzyniec, Żurawnica

Zwierzyniec, Żurawnica
działka na sprzedaż

OPT-GS-1694

ŻURAWNICA, GM. ZWIERZYNIEC – WYJĄTKOWY KOMPLEKS DZIAŁEK ROLNYCH I LEŚNYCH Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju, przestrzeni i wolności. Takie właśnie są działki położone w malowniczej miejscowości Żurawnica, w gminie Zwierzyniec, na terenie ...

Powierzchnia
1 370,00 m2
Cena za m2
5,00 zł
cena 6 850
działka na sprzedaż - Zwierzyniec, Żurawnica
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Czerwionka-Leszczyny (gw), Palowice

Czerwionka-Leszczyny (gw), Palowice
działka na sprzedaż

OPT-GS-1684

WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANO -ROLNA W PALOWICACH - CISZA, NATURA  I WIDOK NA STADNINĘ KONNĄ Na sprzedaż oferujemy niezwykle  malowniczo położoną działkę o numerze 219/44, zlokalizowaną w miejscowości Palowice , w gminie Czerwionka Leszczyny. Najważniejsze informacje: - ...

Powierzchnia
2 655,00 m2
Cena za m2
154,43 zł
cena 410 000
działka na sprzedaż - Czerwionka-Leszczyny (gw), Palowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Czerwionka-Leszczyny (gw), Szczejkowice

Czerwionka-Leszczyny (gw), Szczejkowice
działka na sprzedaż

OPT-GS-1683

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Szczejkowice, w gminie Czerwionka Leszczyny, powiat rybnicki. Nieruchomość o numerze 1236/52 zlokalizowana jest przy ulicy Okrężnej - w spokojnej , zielonej okolicy, idealnej dla osób szukających ...

Powierzchnia
1 079,00 m2
Cena za m2
315,11 zł
cena 340 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Knurów

Knurów
działka na sprzedaż

OPT-GS-1667

MEGA OBNIŻKA 75 TYS ZŁ W DÓŁ!!! Jeśli szukasz bezpiecznej inwestycji w nieruchomości lub działki z potencjałem na przyszłość – ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Działka położona w Knurowie w rozwijającej się części miasta, to idealne połączenie rozsądnej ceny, ...

Powierzchnia
1 034,00 m2
Cena za m2
280,46 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Knurów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gierałtowice

Gierałtowice
działka na sprzedaż

OPT-GS-1665

TEREN INWESTYCYJNY – GIERAŁTOWICE, UL. CHUDOWSKA 5 402 m² | sprzedaż całości | możliwość zakupu osobno Cena: 1 242 460 zł (230 zł/m²) OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 5 402 m², położony w Gierałtowicach (powiat gliwicki, ...

Powierzchnia
839,00 m2
Cena za m2
230,04 zł
cena 193 000
działka na sprzedaż - Gierałtowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pilchowice, Wilcza

Pilchowice, Wilcza
działka na sprzedaż

OPT-GS-1663

Oferujemy piękną , dobrze usytuowaną działkę o powierzchni 714m2, położoną przy ul.Grzonki, w miejscowości Wilcza. NR 1506/283 Typ: budowlana/inwestycyjna Położenie: spokojna okolica, sąsiedztwo zabudowy mieszkaniowej, w otoczeniu terenów zielonych oraz dróg lokalnych. Dojazd: ...

Powierzchnia
714,00 m2
Cena za m2
343,14 zł
cena 245 000
działka na sprzedaż - Pilchowice, Wilcza
Kryteria wyszukiwania

rozumiem