sprzedane
działka na sprzedaż - Pilchowice, Stanica

Pilchowice, Stanica
działka na sprzedaż

OPT-GS-1654

Wyjątkowa działka budowlana w urokliwej wsi - Stanica, ul. Stawowa Oferujemy do sprzedaży piękną działkę budowlaną o powierzchni 934m2 (wymiary 20x47), położoną w malowniczej i cichej okolicy w miejscowości Stanica (gmina Pilchowice, powiat Gliwicki). Działka numer ...

Powierzchnia
934,00 m2
Cena za m2
251,61 zł
cena 235 000
działka na sprzedaż - Pilchowice, Stanica
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pilchowice, Stanica

Pilchowice, Stanica
działka na sprzedaż

OPT-GS-1652

Działki idealne pod zabudowę bliźniaczą – pełna zgodność z MPZP Na sprzedaż oferujemy 4 działki budowlane wydzielone zgodnie z zatwierdzonym podziałem (Decyzja Wójta nr 28/25 z dnia 24.06.2025 r.): Działki budowlane (bliźniacze): 807/16 – 0,0614 ha (614 ...

Powierzchnia
613,00 m2
Cena za m2
260,00 zł
cena 159 380
działka na sprzedaż - Pilchowice, Stanica
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gierałtowice

Gierałtowice
działka na sprzedaż

OPT-GS-1642

Oferujemy piękną , dobrze usytuowaną działkę o powierzchni 1000m2, położoną w prestiżowej lokalizacji - Gierałtowice, ul.KS. Roboty. Nieruchomość idealna pod budowę wymarzonego domu lub prowadzenie działalności gospodarczej. Wszystkie media w granicy działki , wygodny ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
450,00 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Gierałtowice
oferta na wyłączność
działka na wynajem - Pilchowice, Wilcza

Pilchowice, Wilcza
działka na wynajem

OPT-GW-1641

Do wynajęcia atrakcyjna nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 1147 m², położona w miejscowości Wilcza przy ul. Rybnickiej, obejmująca: Magazyn z toaletą – 3,9 × 4,3 m (ok. 16,8 m²) Sklep / lokal handlowy – 7,5 × 5,5 m (ok. 41,3 m²) Plac wybrukowany – 15,8 ...

Powierzchnia
1 147,00 m2
Cena za m2
2,62 zł
cena 3 000
działka na wynajem - Pilchowice, Wilcza
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pilchowice, Stanica

Pilchowice, Stanica
działka na sprzedaż

OPT-GS-1623

Na sprzedaż działka budowlana – Stanica, ul. Wielopolska Oferta dotyczy działki budowlanej niezabudowanej o powierzchni 1422 m² (nr ewid. 179), położonej w Stanicy przy ul. Wielopolskiej. Działka posiada dostęp do drogi publicznej przez ustanowioną służebność przejazdu ...

Powierzchnia
1 422,00 m2
Cena za m2
225,04 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Pilchowice, Stanica

Gliwice, Bojków
działka na sprzedaż

OPT-GS-1605

UNIKATOWA DZIAŁKA W GLIWICACH – 1500 m² -  BOJKÓW WSCHÓD  Idealna pod dom! Świetna inwestycja! Blisko Gliwic i autostrady A1/A4! Teren dla wymagających! Jeśli szukasz miejsca na swój wymarzony dom lub inwestycję – ta działka spełni wszystkie Twoje oczekiwania! ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
326,67 zł
cena 490 000
działka na sprzedaż - Gliwice, Bojków
Kryteria wyszukiwania

rozumiem