Mieszkania na sprzedaż stanowią największą część ofert biura Optima. Dysponujemy różnorodnymi lokalami położonymi w różnych częściach Aglomeracji Górnośląskiej – Zabrzu, Gliwicach, Knurowie, Szczygłowicach. Szeroki wybór lokali sprawia, że każdemu zainteresowanemu kupnem Klientowi jesteśmy w stanie zaproponować mieszkanie jego marzeń. W ofercie kawalerki, M2, M3, M4, a także większe nieruchomości, w tym tanie domy, mieszkania dwupoziomowe i wiele atrakcyjnych lokali.
Wszystkie oferty mieszkań są starannie przygotowane, a stan prawny każdej nieruchomości jest przez nas dogłębnie sprawdzany. Zdjęcia oddają faktyczny wygląd nieruchomości w momencie wystawienia ogłoszenia, co potwierdzają oględziny wykonane przez Agenta.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

  •   mieszkanie 3-pokojowe,
  •    mieszkanie 2-pokojowe,
  •    kawalerkę,
  •    mieszkanie bezczynszowe.

Zapraszamy do przeglądania ofert i kontaktu z naszymi Agentami!

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice

Knurów, Szczygłowice
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1690

  3 POKOJE | 51,17 m² | PARTER | KNURÓW – SZCZYGŁOWICE, UL. PARKOWA GOTOWY DO ZAMIESZKANIA | STANDARD PREMIUM | 420 000 ZŁ Są mieszkania, które po prostu się ogląda… i są takie, do których wchodzi się i od razu czuje, że to „to”. Na sprzedaż wyjątkowy apartament ...

Powierzchnia
52,17 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 050,60 zł
cena 420 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Centrum

Zabrze, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1688

WYJĄTKOWE MIESZKANIE W MYM CENTRUM SERCU MIASTA - GOTOWE DO WPROWADZENIA Na sprzedaż 2-pokojowe komfortowe , w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 42 m2. Zlokalizowane w ścisłym centrum Zabrza przy ulicy 3 Maja - jednej z głównych i najlepiej skomunikowanych ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 833,33 zł
cena 245 000
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Wojska Polskiego

Knurów, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1687

MEGA OBNIŻKA 330 000!!! WYJĄTKOWE MIESZKANIE W SERCU KNUROWA - UL. DYWIZJONU 303  Są miejsca, obok których po prostu nie da się przejść obojętnie. To mieszkanie zdecydowanie do nich należy! Na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie na parterze ...

Powierzchnia
48,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 804,12 zł
cena 330 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Wojska Polskiego
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice

Knurów, Szczygłowice
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1686

OFERTA ZAREZERWOWANA !!! Kawalerka na parterze – Knurów os. Szczygłowice Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,7 m², położona na parterze w niskim bloku w Knurowie – os. Szczygłowice, ul. Aleja Piastów. Mieszkanie idealne do zamieszkania lub ...

Powierzchnia
30,70 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 700,33 zł
cena 175 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż -

mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1682

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,25 m², położone na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy Alei Piastów w Knurowie To idealna propozycja zarówno dla osób szukających pierwszego mieszkania, jak i dla inwestora pod wynajem. Najważniejsze ...

Powierzchnia
35,67 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 737,87 zł
cena 169 000
mieszkanie na sprzedaż -
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, 1000-lecie Państwa Polskiego

Knurów, 1000-lecie Państwa Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1679

OFERTA ZAREZERWOWANA!!! Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze, Knurów, ul. Mieszka I Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z bardzo dobrym układem pomieszczeń, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Knurowie Lokal znajduje się na 2 piętrze, które jest jednym ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 511,63 zł
cena 280 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem