sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice

Knurów, Szczygłowice
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1686

OFERTA ZAREZERWOWANA !!! Kawalerka na parterze – Knurów os. Szczygłowice Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,7 m², położona na parterze w niskim bloku w Knurowie – os. Szczygłowice, ul. Aleja Piastów. Mieszkanie idealne do zamieszkania lub ...

Powierzchnia
30,70 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 700,33 zł
cena 175 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż -

mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1682

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,25 m², położone na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy Alei Piastów w Knurowie To idealna propozycja zarówno dla osób szukających pierwszego mieszkania, jak i dla inwestora pod wynajem. Najważniejsze ...

Powierzchnia
35,67 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 737,87 zł
cena 169 000
mieszkanie na sprzedaż -
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, 1000-lecie Państwa Polskiego

Knurów, 1000-lecie Państwa Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1679

OFERTA ZAREZERWOWANA!!! Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze, Knurów, ul. Mieszka I Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z bardzo dobrym układem pomieszczeń, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Knurowie Lokal znajduje się na 2 piętrze, które jest jednym ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 511,63 zł
cena 280 000
rezerwacja
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Kopernik

Gliwice, Kopernik
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1678

OFERTA ZAREZERWOWANA !!!! GLIWICE - Osiedle Kopernika/ ul. Bereniki  Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w spokojnej, zielonej części Gliwic? Ta oferta może być strzałem w dziesiątkę! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,5m2, ...

Powierzchnia
52,50 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 238,10 zł
cena 380 000
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Kopernik
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Stary Knurów

Knurów, Stary Knurów
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1677

NOWA NIŻSZA CENA !!!   Szukasz przestrzeni jak w domu, ale z wygodą mieszkania w kamienicy? Ta oferta to prawdziwa perełka na lokalnym rynku. Na sprzedaż wyjątkowe, 120-metrowe mieszkanie na parterze kamienicy  przy ulicy Pocztowej w Knurowie - z balkonem, ogródkiem ...

Powierzchnia
120,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 791,67 zł
cena 695 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Stary Knurów
sprzedane

Knurów, 1000-lecie Państwa Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1675

Atrakcyjna oferta- pilna sprzedaż!!! Wyobraź sobie poranną kawę na balkonie. Szóste piętro. Cisza ponad miejskim zgiełkiem. Światło wpadające do salonu. A jednocześnie… wszystko masz pod ręką. To mieszkanie łączy dwie najważniejsze rzeczy: komfort życia i doskonałą ...

Powierzchnia
52,17 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 571,40 zł
cena 395 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem