oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice

Knurów, Szczygłowice
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1690

  3 POKOJE | 51,17 m² | PARTER | KNURÓW – SZCZYGŁOWICE, UL. PARKOWA GOTOWY DO ZAMIESZKANIA | STANDARD PREMIUM | 420 000 ZŁ Są mieszkania, które po prostu się ogląda… i są takie, do których wchodzi się i od razu czuje, że to „to”. Na sprzedaż wyjątkowy apartament ...

Powierzchnia
52,17 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 050,60 zł
cena 420 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Wojska Polskiego

Knurów, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1687

MEGA OBNIŻKA 330 000!!! WYJĄTKOWE MIESZKANIE W SERCU KNUROWA - UL. DYWIZJONU 303  Są miejsca, obok których po prostu nie da się przejść obojętnie. To mieszkanie zdecydowanie do nich należy! Na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie na parterze ...

Powierzchnia
48,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 804,12 zł
cena 330 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Wojska Polskiego
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice

Knurów, Szczygłowice
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1686

OFERTA ZAREZERWOWANA !!! Kawalerka na parterze – Knurów os. Szczygłowice Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,7 m², położona na parterze w niskim bloku w Knurowie – os. Szczygłowice, ul. Aleja Piastów. Mieszkanie idealne do zamieszkania lub ...

Powierzchnia
30,70 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 700,33 zł
cena 175 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, 1000-lecie Państwa Polskiego

Knurów, 1000-lecie Państwa Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1679

OFERTA ZAREZERWOWANA!!! Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze, Knurów, ul. Mieszka I Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z bardzo dobrym układem pomieszczeń, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Knurowie Lokal znajduje się na 2 piętrze, które jest jednym ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 511,63 zł
cena 280 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Stary Knurów

Knurów, Stary Knurów
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1677

NOWA NIŻSZA CENA !!!   Szukasz przestrzeni jak w domu, ale z wygodą mieszkania w kamienicy? Ta oferta to prawdziwa perełka na lokalnym rynku. Na sprzedaż wyjątkowe, 120-metrowe mieszkanie na parterze kamienicy  przy ulicy Pocztowej w Knurowie - z balkonem, ogródkiem ...

Powierzchnia
120,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 791,67 zł
cena 695 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Stary Knurów
sprzedane

Knurów, 1000-lecie Państwa Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1675

Atrakcyjna oferta- pilna sprzedaż!!! Wyobraź sobie poranną kawę na balkonie. Szóste piętro. Cisza ponad miejskim zgiełkiem. Światło wpadające do salonu. A jednocześnie… wszystko masz pod ręką. To mieszkanie łączy dwie najważniejsze rzeczy: komfort życia i doskonałą ...

Powierzchnia
52,17 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 571,40 zł
cena 395 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem