rezerwacja
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Wojska Polskiego

Knurów, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1635

MEGA OBNIŻKA!!! 10 000 w dół!!!!! Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum Knurowa, przy ul. Lotników 12 – jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. W promieniu kilkuset metrów znajdują się: sklepy, markety, apteki, punkty usługowe szkoły, ...

Powierzchnia
61,70 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 131,28 zł
cena 440 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Wojska Polskiego
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice

Knurów, Szczygłowice
działka na sprzedaż

OPT-GS-1549

Na sprzedaż działka o powierzchni 1278 m2, nr 449/30 położona w Szczygłowicach,  przy ulicy Zwycięstwa w sąsiedztwie lasu. Stanowi wyjątkową okazję dla osób poszukujących miejsca do realizacji swoich marzeń o własnym domu. Niewątpliwym atutem działki jest szybki ...

Powierzchnia
1 278,00 m2
Cena za m2
156,49 zł
cena 200 000
działka na sprzedaż - Knurów, Szczygłowice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Knurów, Centrum

Knurów, Centrum
dom na sprzedaż

OPT-DS-1536

ELEGANCKI DOM WOLNOSTOJĄCY Z DWOMA GARAŻAMI - KNURÓW - 126 m² Są nieruchomości, które po prostu spełniają swoją funkcję. I są takie, które oferują komfort życia, przestrzeń i poczucie prywatności na najwyższym poziomie.Ta oferta należy właśnie ...

Powierzchnia
126,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
638 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 428,57 zł
cena 810 000
dom na sprzedaż - Knurów, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, 1000-lecie Państwa Polskiego

Knurów, 1000-lecie Państwa Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1484

Sprzedam atrakcyjne 2 -pokojowe mieszkanie na osiedlu 1000-lecia znajdujące się na 3 piętrze w wieżowcu. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki razem z toaletą. Mieszkanie jest wyremontowane: w pokojach gładzie i panele, na przedpokoju ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 500,00 zł
cena 300 000

Knurów
lokal na sprzedaż

OPT-LS-1274

Oferuję na sprzedaż lokal handlowy o powierzchni użytkowej 244,20 m2 usytuowany na parterze wraz z lokaltorami, którzy wynajmują lokal w całości. Świetna oferta dla inwestora, który inwestuje w lokal użytkowy i od razu na start uzyskuje przychód z najmu nieruchomości. Lokal ...

Powierzchnia
244,20 m2
Piętro
parter
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 661,75 zł
cena 650 000
lokal na sprzedaż - Knurów

Knurów, Stary Knurów
dom na sprzedaż

OPT-DS-1246

Oferujemy na sprzedaż duży dom 200 metrowy w okolicy Krywałdu. Dom znajduje się na działce 5600 m. Istnieje możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Budynek z lat 70 tych.  5 lat temu został zrobiony nowy dach ( papa termozgrzewalna ) oraz okna. Nowe okna oraz ...

Powierzchnia
200,00 m2
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
4 985,00 zł
cena 997 000
dom na sprzedaż - Knurów, Stary Knurów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem