Jesteśmy firmą świadczącą szeroki wachlarz usług. Zajmujemy się obsługą rynku nieruchomości w zakresie usług geodezyjnych, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi, komercyjnymi, działkami i innymi.

Świadczymy usługi doradztwa z zakresu rynku nieruchomości oraz pomagamy Klientom w uzyskaniu kredytów i pożyczek hipotecznych. Współpracujemy z wieloma specjalistami z różnych dziedzin związanych z nieruchomościami takimi jak: projektanci, rzeczoznawcy oraz prawnicy. Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Od pierwszego kontaktu służymy radą i pomocą. Jesteśmy obecni przy oględzinach nieruchomości, sprawdzamy jej stan prawny. Współpracujemy z Kancelariami Notarialnymi i Kancelarią Adwokacką w Gliwicach przez co transakcje dokonywane są sprawnie i szybko.

Naszym celem jest zadowolenie klienta poprzez indywidualne traktowanie i najwyższą jakość świadczonych usług

Oferujemy usługi z zakresu:

OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI:

  • Pośrednictwo przy kupnie/sprzedaży nieruchomości gruntowych, mieszkalnych i użytkowych ( działki, domy, mieszkania )
  • Pośrednictwo finansowe ( kredytów hipotecznych i gotówkowych, pożyczek przeznaczonych dla klientów indywidualnych, firm i osób prowadzących działalność gospodarczą ).
  • Wycena nieruchomości
  • Doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami
  • Doradztwo prawne w zakresie: nieruchomości, odzyskiwania odszkodowań powstałych na skutek wypadków komunikacyjnych oraz szkód majątkowych

Mieszkania dwupokojowe tanio Katowice

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Gliwice

KONTAKT:

Mariola Fil: 600 399 408
biuro@mfoptima.pl

Zajmujemy się kompleksową obsługą rynku nieruchomości. Nasza główna specjalizacja to usługi finansowe i pośrednictwo nieruchomości.