oferta na wyłączność
37
ofert
Mariola Fil

Agent Nieruchomości

biuro@mfoptima.pl

600 399 408

zostaw wiadomość
6 428,57 zł/m2 cena: 810 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

ELEGANCKI DOM WOLNOSTOJĄCY Z DWOMA GARAŻAMI - KNURÓW - 126 m²
Są nieruchomości, które po prostu spełniają swoją funkcję. I są takie, które oferują komfort życia, przestrzeń i poczucie prywatności na najwyższym poziomie.Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii. Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej części Knurowa — miejscu, które pozwala cieszyć się ciszą i prywatnością, nie rezygnując z szybkiego dostępu do Gliwic, Katowic czy Rybnika. Starannie utrzymana nieruchomość o powierzchni 126 m² została usytuowana na zagospodarowanej działce 638 m² i zaprojektowana z myślą o wygodnym, codziennym życiu rodziny.

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:

— dom wolnostojący o funkcjonalnym układzie
— dwa garaże oraz dodatkowa przestrzeń gospodarcza ok. 30 m²
— możliwość prowadzenia działalności lub stworzenia prywatnego gabinetu
— wysokie poczucie prywatności i spokojne otoczenie
— bardzo dobry stan techniczny – nieruchomość gotowa do zamieszkania
— szybki dojazd do autostrad A1 i A4
— doskonałe połączenie komfortu życia i praktycznych rozwiązań

PRZEMYŚLANA PRZESTRZEŃ:

Wnętrze domu zostało zaplanowane w sposób zapewniający wygodę oraz naturalny podział na strefę dzienną i prywatną. Parter tworzy komfortową przestrzeń do codziennego życia — z przestronnym salonem, dużą kuchnią ze spiżarnią oraz funkcjonalnymi pomieszczeniami dodatkowymi. Piętro stanowi spokojną strefę prywatną, którą można dostosować do własnych potrzeb — zarówno rodzinnych, jak i zawodowych. Dodatkowym atutem nieruchomości jest możliwość elastycznej aranżacji części pomieszczeń, co pozwala stworzyć nowoczesną przestrzeń dopasowaną do indywidualnego stylu życia.

LOKALIZACJA:

To miejsce dla osób, które cenią spokój, zieleń oraz wygodę codziennego funkcjonowania. W pobliżu znajdują się szkoły, sklepy oraz pełna infrastruktura miejska, a dogodny wyjazd na główne trasy zapewnia szybkie przemieszczanie się po całej aglomeracji śląskiej.

NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM:

Dom doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowa przestrzeń dla rodziny, jak i nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. To propozycja dla wymagających klientów, którzy szukają nieruchomości oferującej coś więcej niż standardowy dom.

Zapraszam do kontaktu oraz na indywidualną prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty OPT-DS-1536
Powierzchnia 126,00 m²
Powierzchnia użytkowa 110,00 m²
Powierzchnia działki 638 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj domu WOLNO STOJĄCY
Standard
Liczba pięter w budynku 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Knurów, Centrum

Knurów, Centrum
dom na sprzedaż

OPT-DS-1662

ATRAKCYJNA CENA !!! KNURÓW – DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ 915 m² | 141,60 m² | GARAŻ Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Knurowa. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności oraz domu ...

Powierzchnia
141,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
915 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 402,54 zł
cena 765 000
dom na sprzedaż - Knurów, Centrum

Knurów, Stary Knurów
dom na sprzedaż

OPT-DS-1246

Oferujemy na sprzedaż duży dom 200 metrowy w okolicy Krywałdu. Dom znajduje się na działce 5600 m. Istnieje możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Budynek z lat 70 tych.  5 lat temu został zrobiony nowy dach ( papa termozgrzewalna ) oraz okna. Nowe okna oraz ...

Powierzchnia
200,00 m2
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
4 985,00 zł
cena 997 000
dom na sprzedaż - Knurów, Stary Knurów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Knurów, Krywałd

Knurów, Krywałd
dom na sprzedaż

OPT-DS-1643

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni wyremontowanego domu jednorodzinnego  o powierzchni 198m2, usytuowanego na dużej działce o powierzchni 2239m2 w malowniczej i spokojnej dzielnicy Krywałd w Knurowie. Atuty nieruchomości ...

Powierzchnia
198,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 239 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 545,45 zł
cena 900 000
dom na sprzedaż - Knurów, Krywałd
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Knurów

Knurów
dom na sprzedaż

OPT-DS-1651

10 000 W DÓŁ ! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący typu stodoła z antresolą, zlokalizowany w spokojnej częśći Knurowa, przy ul. Astrów. Budynek został wybudowany w 2023r przez MultiComfort- cenioną firmę specjalizującą  się w prefabrykowanych ...

Powierzchnia
131,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
782 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 992,37 zł
cena 785 000