rezerwacja
25
ofert
7 131,28 zł/m2 cena: 440 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

MEGA OBNIŻKA!!!
10 000 w dół!!!!!

Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum Knurowa, przy ul. Lotników 12 – jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. W promieniu kilkuset metrów znajdują się:

  • sklepy, markety, apteki, punkty usługowe
  • szkoły, przedszkola i place zabaw
  • przystanki komunikacji miejskiej z szybkim dojazdem do Gliwic, Zabrza i Rybnika
  • tereny zielone i rekreacyjne, idealne na spacery i aktywny wypoczynek

Bliskość pełnej infrastruktury sprawia, że wszystkie codzienne sprawy można załatwić pieszo. Mieszkanie o powierzchni 61,70 m² znajduje się na 2. piętrze czteropiętrowego budynku. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny i zapewnia komfort użytkowania:

  • przestronny salon z wyjściem na balkon
  • dwie ustawne sypialnie
  • oddzielna kuchnia z oknem, (sprzęt AGD)
  • łazienka z kabiną prysznicową
  • osobne WC
  • przedpokój z miejscem na pojemne szafy

Mieszkanie jest dwustronne – okna wychodzą na dwie przeciwległe strony budynku, co zapewnia optymalne doświetlenie o każdej porze dnia. Do mieszkania przynależy piwnica, która zwiększa przestrzeń do przechowywania.

Atuty oferty:

  • doskonała lokalizacja w centrum miasta
  • funkcjonalny, rodzinny układ pomieszczeń
  • balkon i piwnica w cenie
  • mieszkanie gotowe do wprowadzenia
  • bliskość infrastruktury handlowo-usługowej, edukacyjnej i komunikacyjnej
 

Cena: 450 000 zł, powierzchnia: 61,70 m², piętro: 2 z 4, dodatkowo: balkon + piwnica, forma własności: pełna własność, stan: do zamieszkania lub odświeżenia w zależności od preferencji inwestora.

Kontakt:

Zapraszam do umówienia prezentacji i obejrzenia mieszkania na żywo. To propozycja, która łączy wygodę lokalizacji, funkcjonalny układ i dobry standard – idealna zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem.

 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty OPT-MS-1635
Powierzchnia 61,70 m²
Powierzchnia użytkowa 61,70 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Standard
Opłaty w czynszu CO, fundusz remontowy, woda
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 1 000 PLN
Balkon duży
Liczba balkonów 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Wojska Polskiego

Knurów, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1687

MEGA OBNIŻKA 330 000!!! WYJĄTKOWE MIESZKANIE W SERCU KNUROWA - UL. DYWIZJONU 303  Są miejsca, obok których po prostu nie da się przejść obojętnie. To mieszkanie zdecydowanie do nich należy! Na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie na parterze ...

Powierzchnia
48,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 804,12 zł
cena 330 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Wojska Polskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Centrum

Knurów, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1666

Przestronne mieszkanie 62,64m2 z balkonem w samym centrum Knurowa - ul. Floriana. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne  i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 62,64, położone na 3 piętrze zadbanego zadbanego budynku w ścisłym centrum Knurowa. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
62,64 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 183,91 zł
cena 450 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Centrum

Knurów, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1674

SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA NA MNIEJSZE 2 POKOJE  ( z dopłatą ) Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji w Knurowie - ul. Łokietka, Knurów Świetna propozycja zarówno dla rodziny, jak i inwestora ...

Powierzchnia
52,17 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 133,79 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Centrum
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, 1000-lecie Państwa Polskiego

Knurów, 1000-lecie Państwa Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

OPT-MS-1675

Atrakcyjna oferta- pilna sprzedaż!!! Wyobraź sobie poranną kawę na balkonie. Szóste piętro. Cisza ponad miejskim zgiełkiem. Światło wpadające do salonu. A jednocześnie… wszystko masz pod ręką. To mieszkanie łączy dwie najważniejsze rzeczy: komfort życia i doskonałą ...

Powierzchnia
52,17 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 571,40 zł
cena 395 000