Agencja Nieruchomości Optima zajmuje się obsługą rynku nieruchomości w Knurowie i pobliskich śląskich miastach – przede wszystkim Zabrzu i Gliwicach. Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi, komercyjnymi, a także działkami. Jesteśmy ekspertami w zakresie kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości różnego typu, wspomagamy naszych Klientów w procesie decyzyjnym, świadczymy również pośrednictwo finansowe, pomagając uzyskiwać kredyty hipoteczne i świadcząc doradztwo kredytowe.

Nieruchomości i finanse – nasze usługi

Misją każdego agenta nieruchomości jest przede wszystkim zadowolenie Klienta. To dlatego zapewniamy kompleksową i kompetentną obsługę na każdym etapie zakupu, sprzedaży lub wynajmu mieszkania http://www.mfoptima.pl/oferty/mieszkania/wynajem, domu lub innego lokalu czy działki. Dzięki współpracy z projektantami, rzeczoznawcami oraz projektantami jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom wszechstronne doradztwo, drobiazgowo wsłuchując się w ich potrzeby. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie i z należytą uwagą, dzięki czemu udaje nam się spełniać ich oczekiwania. Czuwamy nad poprawnością przebiegu transakcji, konstruujemy umowy, sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Naszym atutem jest też rzetelne pośrednictwo kredytowe oraz szeroko zakrojone kompetencje w zakresie doradztwa finansowego.

Nasze usługi obejmują: • pośrednictwo i doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami (kupno i sprzedaż mieszkań, domów, lokali użytkowych, działek i gruntów), • doradztwo i pośrednictwo finansowe, • wycenę nieruchomości, • doradztwo prawne w zakresie nieruchomości i finansów (także odszkodowań za wypadki komunikacyjne i szkody majątkowe).

Jesteśmy wszechstronni i kompetentni. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo sprzedać mieszkanie, poszukują domu marzeń lub działki budowlanej, czy potrzebują pomocy w wynajmie pokoju dla studenta, oferujemy nasze profesjonalne usługi.

 

Zapraszamy!