Oferta agencji Optima to usługi z zakresu nieruchomości oraz finansów. Prowadzimy szeroko zakrojoną działalność pośredniczą i doradczą w obrębie tych dwóch dziedzin. Nasze bogate doświadczenie i szeroka wiedza sprawiają zaś, że jesteśmy w stanie odpowiadać nawet na najbardziej wygórowane wymagania Klientów.

Mieszkania na wynajem, nieruchomości na sprzedaż

Znaczną część naszej działalności stanowi pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. To przede wszystkim sprzedaż i wynajem mieszkań http://www.mfoptima.pl/oferty/mieszkania/wynajem, a także innych lokali mieszkaniowych czy użytkowych oraz gruntów. Dysponujemy szerokim wachlarzem ofert mogących zaspokoić każde gusta, dotyczących nieruchomości położonych na terenie Knurowa, Gliwic i Zabrza oraz w ich okolicach. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż w dowolnym stanie, jak i mieszkania 3-pokojowe, kawalerki, a także atrakcyjne działki budowlane oraz nieruchomości nietypowe. Pośredniczymy w sprzedaży i kupnie lokali mieszkalnych, reprezentujemy także wynajmujących i najemców. Za pomocą naszej Agencji znaleźć można m.in. idealne mieszkanie 3-pokojowe na wynajem, organizujemy też wynajem pokoi w lokalach mieszkalnych i wynajem lokali komercyjnych. Szeroka dostępność różnorodnych ofert i nakierowanie na potrzeby Klientów to największe z naszych atutów.

Doradztwo i pośrednictwo finansowe, udzielanie kredytów, doradztwo prawne

Posiadamy również kompetencje doradców finansowych, co pozwala nam pośredniczyć w udzielaniu kredytów hipotecznych, gotówkowych i pożyczek. Ponadto udzielamy porad z zakresu finansowania zakupu nieruchomości, a także wielu aspektów prawnych, dotyczących nie tylko obrotu nieruchomościami, ale też np. odszkodowań za wypadki komunikacyjne i strat majątkowych.

 

Zapraszamy do współpracy!