Witamy na stronie Centrum Nieruchomości i Finansów „Optima”!
Optima to działająca na Górnym Śląsku firma o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości. Jesteśmy pośrednikami w sprzedaży i wynajmie różnego typu lokali oraz gruntów. W naszej ofercie znajdują się więc nie tylko domy i mieszkania na sprzedaż  oraz wynajem, ale także lokale komercyjne, działki budowlane i wiele innych typów nieruchomości. Jako profesjonalna Agencja zapewniamy naszym Klientom kompleksową i rzetelną pomoc w każdym aspekcie kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Agencja nieruchomości Optima – nasza oferta


Agencja Optima w ramach swojej działalności oferuje kompleksowe pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Reprezentujemy zarówno właścicieli mieszkań, lokali i gruntów, pomagając im uzyskać jak najlepszą cenę sprzedaży lub najmu oraz zabezpieczając ich interesy od strony finansowej i prawnej, jak też potencjalnych kupców oraz najemców.

Najemcom i kupcom proponujemy spersonalizowane oferty, dzięki czemu zakup lub wynajem mieszkania, lokalu, gruntu lub innego typu nieruchomości jest prostszy i bezpieczniejszy. Jednocześnie korzystanie z usług naszej Agencji pozwala zaoszczędzić cenny czas i energię, jakiej zwykle wymaga poszukiwanie odpowiedniego mieszkania na wynajem i przeglądanie dostępnych ofert.

W naszej bazie znajdują się liczne mieszkania 2-pokojowe, mieszkania 3-pokojowe, kawalerki, domy, lokale użytkowe, grunty, działki budowlane http://www.mfoptima.pl/oferty/dzialki/sprzedaz, mieszkania bezczynszowe. Dodatkowym atutem naszej firmy jest pośrednictwo finansowe. Pomagamy uzyskać korzystny kredyt hipoteczny lub konsumencki albo pożyczkę. Dzięki znajomości aspektów prawnych dotyczących obrotu nieruchomościami dbamy zaś o interesy naszych Klientów również pod tym względem.
Współpracując z naszą Agencją, można liczyć na oszczędność czasu potrzebnego do znalezienia odpowiedniego partnera do transakcji kupna lub najmu. Oferty powierzonych nam nieruchomości zamieszczamy na portalach branżowych. Zarządzamy również ofertami od zainteresowanych kupców i najemców, prowadzimy prezentacje mieszkania na sprzedaż lub wynajem czy każdego innego lokalu oraz gruntu. Przygotowujemy umowy i negocjujemy ceny, sprawując nadzór nad stroną prawną całego przedsięwzięcia.

Centrum Nieruchomości i Finansów Optima – dlaczego my?


Dlaczego warto skorzystać z naszych usług, gdy posiadają Państwo mieszkanie na wynajem lub sprzedaż albo poszukują dowolnej nieruchomości? Naszym Klientom oferujemy:

  •  kompleksową opiekę podczas całego procesu poszukiwania nieruchomości lub kupującego/najemcy,
  •   doradztwo kredytowe i prawne,
  •   rzetelność, uwagę i indywidualne podejście do każdej sytuacji,
  •   bezpieczeństwo każdej transakcji,
  •   oszczędność czasu i pieniędzy.


Poszukują Państwo własnego M2, M3 lub M4? A może mieszkanie lub dom na sprzedaż wciąż nie może doczekać się odpowiedniej oferty? Do współpracy zapraszamy Klientów zainteresowanych górnośląskim rynkiem nieruchomości. Siedziba Biura Optima znajduje się w Knurowie. Do naszych głównych obszarów działania należą Gliwice, Zabrze oraz pobliskie miejscowości.